Lightning (8.x-2.16) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Upload
af: Oplaai

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: User login
af: Aanmelding

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
