Lightning (8.x-2.29) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Upload
nn: Last opp

en: Continue
nn: Hald fram

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Permissions
nn: Rettar

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
