Ray Enterprise Translation (3.9.3) - en to am translation catalogue (44 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Code
am: ኮድ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Source
am: ምንጭ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Translation
am: ትርጉም

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Account
am: መለያ

en: Translate
am: ተርጉም

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች
