Link Icons (3.0.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Name
no: Navn

en: Preview
no: Undansýning

en: Hostname
no: Vertsnavn

en: Medium
no: Miðal

en: About
no: Um

en: Fixed width
no: Føst breidd
