Link Icons (3.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Medium
sl: Srednja

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
