Link Icons (3.0.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Medium
sv: Mellan

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Class
sv: Klass

en: Digg
sv: Digg(a)

en: Hostnames
sv: Domänadresser

en: Services
sv: Tjänster

en: Brand
sv: Bomärke

en: About
sv: Om

en: Light
sv: Ljust

en: Uses
sv: Använder

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Fixed width
sv: Fast bredd
