Link Icons (3.1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Fields
ru: Поля

en: Medium
ru: Средний

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Class
ru: Класс

en: Regular
ru: Постоянный

en: Add service
ru: Добавить сервис

en: Solid
ru: Сплошной

en: Blogger
ru: Список блоггеров

en: Brand
ru: Бренд

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: Configuration settings
ru: Настройки конфигурации

en: Light
ru: Светлая

en: Icon name
ru: Имя иконки

en: Uses
ru: Использование

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Fixed width
ru: Фиксированная ширина

en: Tablet
ru: Планшет

en: Not enabled while in maintenance mode
ru: Не включено в режиме обслуживания
