Matomo Analytics (8.x-1.19) - en to nl translation catalogue (118 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Value
nl: Waarde

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Category
nl: Categorie

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Page
nl: Pagina

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Message type
nl: Berichttype

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Messages
nl: Berichten

en: Visit
nl: Bezoek

en: Scope
nl: Bereik

en: Facets
nl: Facetten

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Domains
nl: Domeinen

en: Behavior
nl: Gedrag

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Track translation sets as one unit
nl: Volg vertalingsets als een eenheid

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
nl: Indien een node deel uitmaakt van een vertaalset, hou dan enkel statistieken bij voor de originele node. Hierdoor wordt een vertalingset als een unieke eenheid getraceerd.

en: Track internal search
nl: Interne zoekopdrachten bijhouden

en: Custom JavaScript code
nl: Aangepaste Javascriptcode

en: Code snippet (before)
nl: Codefragment (voor)

en: Code snippet (after)
nl: Codefragment (na)

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
nl: De &lt;script&gt;-tags niet toevoegen aan de JavaScript-code.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: Status code
nl: Statuscode

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
nl: Dit veld is uitgeschakeld omdat u onvoldoende rechten heeft om het te wijzigen.

en: Site search
nl: Site-zoekfunctie

en: Locally cache tracking code file
nl: Trackingcode lokaal bewaren

en: Custom variables
nl: Aangepaste variabelen

en: Slot number
nl: Slotnummer

en: The custom variable name.
nl: De variabelenaam.

en: The custom variable value.
nl: De variabelewaarde.

en: The scope for the custom variable.
nl: Het bereik van de variabele.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met rol-ID's waarbij de gebruiker hoort.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is bijgewerkt.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is opgeslagen.

en: Local cache has been purged.
nl: Lokale cache is geleegd.

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: Custom variable name #@slot
nl: Aangepaste variabelenaam #@slot

en: Custom variable value #@slot
nl: Aangepaste variabele waarde #@slot

en: User role names
nl: Naam van gebruikersrollen

en: User role ids
nl: Gebruikersrol-ID's

en: Opt-in or out of tracking
nl: In- of uit-schrijven voor tracking

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: Use PHP for tracking visibility
nl: PHP gebruiken voor tracking-zichtbaarheid

en: On by default with opt out
nl: Standaard ingeschakeld met de mogelijkheid om uit te schrijven

en: Off by default with opt in
nl: Standaard uitgeschakeld met de mogelijkheid om in te schrijven

en: Not tracked
nl: Niet gevolgd

en: What are you tracking?
nl: Wat wordt gevolgd?

en: A single domain (default)
nl: Een losstaand domein (standaard)

en: Domain: @domain
nl: Domein: @domain

en: One domain with multiple subdomains
nl: Eén domein met meerdere subdomeinen

en: Examples: @domains
nl: Voorbeelden: @domains

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.

en: All pages with exceptions
nl: Alle pagina's met uitzonderingen

en: Excepted: @roles
nl: Uitgezonderd: @roles

en: A single domain
nl: Een enkel domein

en: Universal web tracking opt-out
nl: Universele web tracking opt-out.

en: No privacy
nl: Geen privacy

en: @items enabled
nl: @items ingeschakeld

en: You have opted out from tracking via browser privacy settings.
nl: U heeft via een browser privacy-instelling gekozen om niet gevolgd te worden.

en: Outbound links
nl: Externe links

en: Track downloads
nl: Downloads volgen

en: Mailto links
nl: Mailto-links

en: Track messages of type
nl: Volg berichten van het type

en: Container settings
nl: Containerinstellingen

en: Track User ID
nl: Gebruikers-ID volgen

en: Pages by their paths
nl: Pagina's volgens hun paden

en: Path "@page" not prefixed with slash.
nl: Pad '@page' begint niet met een schuine streep.

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: File extension list
nl: Lijst met bestandsextensies

en: Custom code snippets
nl: Aangepaste codefragmenten

en: @module (<span class="admin-missing">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-missing">uitgeschakeld</span>)

en: Track content in colorbox modal dialogs
nl: Inhoud in colorbox-modal volgen

en: Add @entity-type
nl: @entity-type toevoegen

en: Add JavaScript snippets
nl: JavaScript-fragmenten toevoegen
