Matomo Analytics (8.x-1.20) - en to fa translation catalogue (50 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Weight
fa: وزن

en: Variable
fa: متغیر

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Category
fa: دسته بندی

en: Add container
fa: افزودن چارچوب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: Page
fa: صفحه

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Behavior
fa: رفتار

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-enabled">فعال</span>)

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Custom JavaScript code
fa: کد جاواسکریپت سفارشی

en: Code snippet (before)
fa: قطعه کد (قبل)

en: Code snippet (after)
fa: قطعه کد (بعد)

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
fa: در حالت پیش‌فرض، ردپای کاربران ثبت می‌گردد. اما شما می‌توانید این کار را متوقف نمایید.

en: Enable user tracking
fa: فعال کردن ردیابی کاربر

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
fa: این فیلد غیرفعال شده است، زیرا شما مجوزهای کافی برای ویرایش آن را ندارید.
