Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (246 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: view
uk: переглянути

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: View
uk: Перегляд

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: <none>
uk: <нічого>

en: Attachment
uk: Долучення

en: Picture
uk: Зображення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Fields
uk: Поля

en: Photos
uk: Фотографії

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Desc
uk: Спад

en: next
uk: наступний

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Basic
uk: Основні

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: Blog
uk: Блоґ

en: Users
uk: Користувачі

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Share
uk: Спільні файли

en: prev
uk: назад

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Fade
uk: Згасання

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Glossary
uk: Глосарій

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: News
uk: Новини

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Photo
uk: Фото

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Your Email Address
uk: Адреса Вашої ел. пошти

en: Offset
uk: Зміщення

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: About
uk: Про модуль

en: The name of the module.
uk: Ім'я модуля

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Clients
uk: Клієнти

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Popular tags
uk: Популярні теґи

en: Blog entry
uk: Запис у блозі

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: User menu
uk: Меню користувача

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
uk: Меню <em>Навігація</em> містить посилання, призначені для відвідувачів сайту. Посилання до меню <em>Навігація</em> додаються деякими модулями автоматично.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
uk: Меню <em>Користувача</em> містить посилання, повязані з обліковим записом користувача, в тому числі і посилання на "Вихід з сайту".

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
uk: Меню <em>Керування</em> містить посилання на адміністративні завдання.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Submitter
uk: Надсилач

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Upload an image to go with this article.
uk: Відвантажити зображення до цієї статті.

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Nothing
uk: Нічого

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Submission
uk: Надсилання

en: Management
uk: Керування

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: With selection
uk: З вибраним

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Website feedback
uk: Зворотний зв'язок вебсайту

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: There are no custom blocks available.
uk: Власні блоки відсутні.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Друпалу, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.
