NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Image
bg: Снимка

en: Url
bg: URL

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Optional
bg: По желание
