NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
