Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Node count
sl: Število vozlišč
