Microsoft 365 Connector (5.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: error
ne: त्रुटि

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
