Office Hours (8.x-1.14) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: none
sq: asnjë

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Table
sq: Tabela

en: First day of week
sq: Dita e parë e javës

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe
