Opigno dashboard (3.0.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: remove
id: buang

en: Layout
id: Tata letak

en: Close
id: Tutup

en: Logout
id: Keluar

en: Request new password
id: Lupa sandi

en: Contact settings
id: Pengaturan kontak

en: Available
id: Ketersediaan

en: 1 new post | @count new posts
id[0]: 1 pos baru
id[1]: @count pos baru

en: About
id: Tentang

en: Dashboard
id: Dasbor
