OwnTracks (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
