Page Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Region
ro: Regiune

en: Layout
ro: Prezentare

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Page
ro: Pagina

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Condition
ro: Condiție

en: Negate
ro: Neagă

en: Add new page
ro: Adaugă o pagină nouă

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Delete page
ro: Șterge pagina

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Page path
ro: Calea paginii

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: No blocks in this region
ro: Nu sunt blocuri în această regiune

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Weight for @block block
ro: Greutatea blocului @block

en: HTTP status code
ro: Cod de stare HTTP

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului

en: Context assignments
ro: Misiuni context

en: Display variant
ro: Variantă de afișare

en: Select a @context value:
ro: Selectați o valoare pentru @context:
