Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Layout
ca: Disposició

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Plugin
ca: Connector

en: Add new page
ca: Afegeix una nova pàgina

en: Blocks
ca: Blocs

en: Delete block
ca: Suprimeix el bloc

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Page path
ca: Camí de la pàgina

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Optional features
ca: Paràmetres opcionals

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Update and save
ca: Actualitza i desa

en: Weight for @block block
ca: Pes pel bloc de @block

en: HTTP status code
ca: Codi d'estat HTTP

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Context assignments
ca: Assignacions de context

en: Display variant
ca: Variant de visualització
