Personal Access Restriction (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Action
sv: Åtgärd

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Node
sv: Nod

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: All types
sv: Alla typer

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: User roles
sv: Användarroller

en: No results
sv: Inget resultat

en: Access allowed
sv: Åtkomst tillåten

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
