Pathauto (8.x-1.6-beta1) - en to uk translation catalogue (186 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Separator
uk: Розділювач

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Conditions
uk: Умови

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів (крім масового оновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: Strings to Remove
uk: Рядки для вилучення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Forum
uk: Форум

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Languages
uk: Мови

en: Period
uk: Крапка

en: Asterisk
uk: Зірочка

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Delete aliases
uk: Видалити синоніми

en: Automatic alias
uk: Автоматичний синонім

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити, залишивши в старий синонім без змін

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати наявний синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки літери та цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити всі синоніми. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases now!
uk: Видалити синоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були видалені.

en: About
uk: Про модуль

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Colon
uk: Двокрапка

en: Path pattern
uk: Шаблон шляху

en: Context definitions
uk: Контекстні визначення

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Uses
uk: Використання

en: Slash
uk: Коса риска

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: Pathauto Settings
uk: Настроювання Pathauto

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Як діяти Автосиноніму при оновленні існуючого матеріалу, де вже існує синонім?

en: Reduce strings to letters and numbers
uk: Зменшувати рядки до літер та чисел

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
uk: Слова, що вилучаються з URL-синонімів, відокремлені комами. Не застосовувати для видалення символів пунктуації.

en: Choose aliases to delete
uk: Оберіть синоніми, які необхідно видалити

en: All aliases
uk: Всі синоніми

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніму %alias через його збіг з внутрішнім шляхом.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
uk: Створено новий синонім %alias для %source, замінивши %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
uk: Створено новий синонім %alias для %source

en: Administer pathauto
uk: Адміністрування Pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати шаблони для автоматичних синонімів і масово видаляти URL-синоніми.

en: Notify of Path Changes
uk: Сповіщення про зміни шляхів

en: Determines whether or not users are notified.
uk: Визначає, чи сповіщати користувачів.

en: Bulk updating URL aliases
uk: Пакетне оновлення синонімів URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
uk[0]: Генеровано @count URL-синонім.
uk[1]: Генеровано @count URL-синоніми.
uk[2]: Генеровано @count URL-синонімів.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Underscore
uk: Підкреслення

en: No new URL aliases to generate.
uk: Нових синонімів URL не створено.

en: Double quotation marks
uk: Подвійні лапки

en: Single quotation marks (apostrophe)
uk: Апостроф

en: Back tick
uk: Обернений апостроф

en: Hyphen
uk: Дефіс

en: Vertical bar (pipe)
uk: Вертикальна риска

en: Left curly bracket
uk: Ліва фігурна дужка

en: Left square bracket
uk: Ліва квадратна дужка

en: Right curly bracket
uk: Права фігурна дужка

en: Right square bracket
uk: Права квадратна дужка

en: Plus sign
uk: Знак "плюс"

en: Equal sign
uk: Знак "дорівнює"

en: Percent sign
uk: Знак відсотків

en: Caret
uk: Вставка (^)

en: Dollar sign
uk: Символ долару

en: Number sign (pound sign, hash)
uk: Знак решітки (дієз, номер)

en: At sign
uk: Символ At (@)

en: Exclamation mark
uk: Знак оклику

en: Tilde
uk: Тільда

en: Left parenthesis
uk: Ліва дужка

en: Right parenthesis
uk: Права дужка

en: Question mark
uk: Знак питання

en: Less-than sign
uk: Знак "менше"

en: Greater-than sign
uk: Знак "більше"

en: Backslash
uk: Обернена коса риска

en: Generate automatic URL alias
uk: Автоматично генерувати синонім URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
uk: Щоб створити нижче власні синоніми, зніміть тут позначку.

en: Joined path
uk: З’єднаний шлях

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
uk: Кожне значення масиву очищено модулем Автосинонім і потім з’єднано похилими рисками у рядок, що нагадує URL-адресу.

en: Selection criteria
uk: Критерії відбору

en: Bulk generate
uk: Пакетне генерування

en: Broken/Missing
uk: Пошкоджено/Втрачено

en: Selection logic
uk: Логіка відбору

en: Pattern type
uk: Тип шаблону

en: Delete options
uk: Варіанти видалення

en: All of your %label path aliases have been deleted.
uk: Всі ваші синоніми шляху %label були успішно видалені.

en: See <a href=":pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Докладніше у <a href=":pathauto-help">Довідці Автосиноніма</a>.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
uk: Максимальна довжина генерованих синонімів. Рекомендована довжина - 100. Максимально можлива довжина - @max.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
uk: Максимальна довжина будь-якого компонента в синонімі (наприклад, [title]). Рекомендована довжина - 100. Максимально можлива довжина - @max.

en: The <a href=":url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
uk: <a href=":url">Налаштування модуля Переспрямування (Redirect)</a> працюють залежно від того, чи створено переспрямування при видаленні синоніму.

en: Considering installing the <a href=":url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
uk: Поміркуйте про встановлення <a href=":url">модуля Переспрямування (Redirect)</a>, аби переспрямування додавались одразу після змін синонімів.

en: Uncheck this to create a custom alias below. <a href="@admin_link">Configure URL alias patterns.</a>
uk: Зніміть позначку для створення власного синоніма нижче. <a href="@admin_link">Налаштувати шаблони URL-синонімів.</a>

en: Selection condition
uk: Умова відбору

en: Entity of type @type was not processed. It defines the following patterns: @patterns
uk: Сутність, що відноситься до типу @type, не була оброблена. Вона визначає наступні шаблони: @patterns

en: Unrecognized entity bundle @entity:@bundle was not processed. It defines the following patterns: @patterns
uk: Нерозпізнаний пакет сутності @entity:@bundle не був оброблений. Він визначає наступні шаблони: @patterns

en: Add Pathauto pattern
uk: Додати шаблон автосиноніма

en: Pathauto pattern config
uk: Конфігурація шаблону автосиноніма

en: Pathauto state
uk: Стан автосиноніма

en: Whether an automated alias should be created or not.
uk: Чи має бути створений автоматичний синонім.

en: Pathauto pattern
uk: Шаблон автосиноніма

en: Check to which types this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
uk: Позначте, до яких типів має застосовуватись цей шаблон. Залиште порожнім, якщо до усіх.

en: Check to which languages this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
uk: Позначте, для яких мов має застосовуватись цей шаблон. Залиште порожнім, якщо для усіх.

en: @label being aliased
uk: @label буде синонімізовано

en: Updated alias for %label @id.
uk: Оновлено синонім для %label @id.

en: Updated 1 %label URL alias. | Updated @count %label URL aliases.
uk[0]: Оновлено 1 URL-синонім %label.
uk[1]: Оновлено @count URL-синоніма %label.
uk[2]: Оновлено @count URL-синонімів %label.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the US-ASCII alphabet?
uk: Якщо в шаблоні містяться нестандартні символи (наприклад, кирилиця) чи має тоді модуль Автосинонім транслітерувати їх в абетку US-ASCII?

en: This page provides a list of all patterns on the site and allows you to edit and reorder them.
uk: Ця сторінка містить список всіх шаблонів на сайті і дозволяє редагувати і змінювати їх упорядкування.

en: The %element-title is using the following invalid characters: @invalid-characters.
uk: У %element-title використано наступні неприпустимі символи: @invalid-characters.

en: Convert token values to lowercase.
uk: Перетворити значення замінників у нижній регістр.

en: Are you sure you want to disable the pattern %label?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути шаблон %label?

en: Disabled patterns are ignored when generating aliases.
uk: Вимкнені шаблони ігноруються при генерування синонімів.

en: Disabled pattern %label.
uk: Вимкнений шаблон %label.

en: Are you sure you want to enable the pattern %label?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути шаблон %label?

en: Enabled pattern %label.
uk: Увімкнений шаблон %label.

en: Update URL alias of an entity
uk: Оновити URL-синонім сутності

en: The Pathauto module provides a mechanism to automate the creation of <a href="path">path</a> aliases. This makes URLs more readable and helps search engines index content more effectively.  For more information, see the <a href=":online">online documentation for Pathauto</a>.
uk: Модуль Автосинонім (Pathauto) надає механізм автоматичного формування синонімів <a href="path">шляху</a>. Це робить адреси більш зручними для читання і допомагає пошуковим системам більш ефективно індексувати вміст. Додаткову інформацію дивіться у <a href=":online">онлайн-документації модуля Автосинонім (Pathauto)</a>.

en: Pathauto is accessed from the tabs it adds to the list of <a href=":aliases">URL aliases</a>.
uk: Доступ до модуля Автосинонім відбувається з вкладок, що додаються до списку <a href=":aliases">Синонім URL</a>.

en: Creating Pathauto Patterns
uk: Створення шаблонів для автосинонімів

en: The <a href=":pathauto_pattern">"Patterns"</a> page is used to configure automatic path aliasing.  New patterns are created here using the <a href=":add_form">Add Pathauto pattern</a> button which presents a form to simplify pattern creation thru the use of <a href="token">available tokens</a>. The patterns page provides a list of all patterns on the site and allows you to edit and reorder them. An alias is generated for the first pattern that applies.
uk: Сторінка <a href=":pathauto_pattern">"Шаблони"</a> використовується на для налаштування автоматичної синонімізації шляхів.  Нові шаблони, створені тут за допомогою кнопки <a href=":add_form">Додати шаблон Автосиноніма</a>, що пропонує форму для спрощення створення шаблонів через використання <a href="token">доступних замінників</a>. Сторінка Шаблони містить список усіх шаблонів сайту і надає можливість їх редагувати та перевпорядковувати. Синонім генерується з першого шаблону, що підходить.

en: The <a href=":settings">"Settings"</a> page is used to customize global Pathauto settings for automated pattern creation.
uk: Сторінка <a href=":settings">"Налаштування"</a> використовується для коригування глобальних налаштувань модуля Автосинонім, що застосовуються при автостворенні шаблонів.

en: Bulk Generation
uk: Масове генерування

en: The <a href=":pathauto_bulk">"Bulk Generate"</a> page allows you to create URL aliases for items that currently have no aliases. This is typically used when installing Pathauto on a site that has existing un-aliased content that needs to be aliased in bulk.
uk: Сторінка <a href=":pathauto_bulk">"Масове генерування"</a> дозволяє створювати URL-синоніми для позицій, що наразі не мають синонімів. Це зазвичай використовується при встановленні модуля Автосинонім на сайті, де існував несинонімізований вміст, що має бути масово синонімізований.

en: Delete Aliases
uk: Видалення синонімів

en: The <a href=":pathauto_delete">"Delete Aliases"</a> page allows you to remove URL aliases from items that have previously been assigned aliases using pathauto.
uk: Сторінка <a href=":pathauto_delete">"Видалити синоніми"</a> надає можливість видалити синоніми URL з позицій, що були раніше призначені за допомогою модуля Автосинонім.

en: You need to select a pattern type, then a pattern and filter, and a label. Additional types can be enabled on the <a href=":settings">Settings</a> page.
uk: Необхідно вибрати тип шаблону, а потім шаблон і фільтр, а також мітку. Додаткові типи вмикаються на сторінці <a href=":settings">Налаштування</a>.

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей

en: Enable to add a path field and allow to define alias patterns for the given type. Disabled types already define a path field themselves or currently have a pattern.
uk: Увімкніть, щоб додати поле шляху і дозволити визначати шаблони синонімів для даного типу. Вимкнені типи вже визначають поле шлях самостійно або наразі вже мають шаблон.

en: Broken type
uk: Пошкоджений тип

en: AliasType
uk: Тип синонміму

en: Bulk generation can be used to generate URL aliases for items that currently have no aliases. This is typically used when installing Pathauto on a site that has existing un-aliased content that needs to be aliased in bulk.
uk: Пакетне генерування може бути використане для створення синонімів URL об'єктів, що наразі не мають синонімів. Найчастіше використовується при встановлення модуля Автосинонім на сайті, що має наявний несинонімізовані матеріали і їх необхідно синонімізувати пакетно.

en: It can also be used to regenerate URL aliases for items that have an old alias and for which the Pathauto pattern has been changed.
uk: Також може бути використане для перегенерування синонімів URL для позицій, що вже мають синонім і для яких змінився шаблон Автосиноніма.

en: Note that this will only affect items which are configured to have their URL alias automatically set. Items whose URL alias is manually set are not affected.
uk: Зверніть увагу, що цей варіант буде задіяний лише до позицій, які налаштовані на автоматичне створення синонімів URL. Позиції , синонім до яких введений вручну, задіяні не будуть.

en: The %element-title doesn't allow the patterns ending with whitespace.
uk: %element-title не дозволяє використовувати шаблони, що мають в кінці пробіл.

en: Select the types of paths for which to generate URL aliases
uk: Оберіть типи шляхів, для котрих потрібно генерувати синоніми URL

en: Select which URL aliases to generate
uk: Оберіть, які синоніми URL генерувати.

en: Generate a URL alias for un-aliased paths only
uk: Генерувати лише синонім URL для шляху без синоніму

en: <a href=":url">Pathauto settings</a> are set to ignore paths which already have a URL alias. You can only create URL aliases for paths having none.
uk: <a href=":url">Налаштування Автосиноніма</a> ігнорують шляхи, що вже мають синонім URL. Ви можете створити синоніми лише для шляхів, що їх не мають.

en: Update the URL alias for paths having an old URL alias
uk: Оновити синонім URL для шляхів, що вже мають старий синонім URL.

en: Regenerate URL aliases for all paths
uk: Перегенерувати синоніми URL для всіх шляхів

en: A short name to help you identify this pattern in the patterns list.
uk: Коротка назва для кращої ідентифікації цього шаблону серед списку шаблонів.

en: Only delete automatically generated aliases
uk: Лише видаляти автоматично згенеровані синоніми

en: When checked, aliases which have been manually set are not affected by this mass-deletion.
uk: Якщо позначено, синоніми, що були введені вручну не підпадають під масове знищення.

en: Bulk deleting URL aliases
uk: Пакетне знищення синонімів URL

en: All of your automatically generated path aliases have been deleted.
uk: Всі автоматично створені синоніми шляхів були знищені.

en: All of your automatically generated %label path aliases have been deleted.
uk: Всі автоматично створені синоніми шляхів %label були знищені.

en: Tokens that are safe to use and do not need to be cleaned.
uk: Токени, які безпечні у використанні та не потребують чищення.

en: Safe tokens
uk: Безпечні токени

en: List of tokens that are safe to use in alias patterns and do not need to be cleaned. For example urls, aliases, machine names. Separated with a comma.
uk: Список токенів, які безпечно використовувати в шаблонах синонімів і їх не потрібно чистити. Наприклад, URL-адреси, синоніми, машинні назви. Відокремлено комою.

en: Pattern %label saved.
uk: Шаблон %label збережено.

en: Duplicate Pathauto pattern
uk: Дублювати шаблон автосиноніма

en: Choose the action to perform.
uk: Виберіть дію для виконання.

en: Choose the alias type(s). Separate multiple choices with commas, e.g. "1,2,4", or choose "0" for all types.
uk: Виберіть типи синонімів. Розділіть кілька варіантів комами, напр. "1,2,4" або виберіть "0" для всіх типів.

en: Invalid action argument "@invalid_action". Please use one of: @valid_actions
uk: Неправильний аргумент дії "@invalid_action". Використовуйте один із таких: @valid_actions

en: Invalid type argument "@invalid_types". Please choose from the following: @valid_types
uk: Неправильний аргумент типу "@invalid_types". Будь ласка, використовуйте один із таких: @valid_types

en: Generate a URL alias for un-aliased paths only.
uk: Створити синоніми URL-адреси лише для несинонімізованих шляхів.

en: Update the URL alias for paths having an old URL alias.
uk: Оновити синонім URL-адреси для шляхів зі старим синонімом URL-адреси.

en: Regenerate URL aliases for all paths.
uk: Перестворити синоніми URL-адреси для всіх шляхів.

en: The name of the pattern's variable.
uk: Назва змінної для шаблону.

en: The value of the pattern's variable.
uk: Значення змінної для шаблону.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. You should enter a value that is the length of the "alias" column of the path_alias database table minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The recommended and default value is 100.
uk: <strong>Максимальна довжина синоніму</strong> та <strong>максимальна довжина компонента</strong> за замовчуванням дорівнюють 100 та мають ліміт @max від модуля Автосинонім. Вам слід ввести значення, яке є довжиною стовпця "синонім" у таблиці бази даних path_alias мінус довжина будь-яких рядків, які можуть бути додані до кінця URL-адреси. Рекомендоване та базове значення - 100.

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the path_alias and path_alias_revision tables prior to using this feature.
uk: <strong>Примітка:</strong> Підтвердження немає. Будьте впевнені у своїй дії, перш ніж натиснути кнопку "Видалити синоніми зараз!". <br /> Можливо, потрібно зробити резервну копію бази даних та/або таблиць path_alias та path_alias_revision до використання цієї функції.
