PhotoSwipe (3.1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Focus
fa: تمرکز کردن

en: error
fa: خطا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: History
fa: تاریخچه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: About
fa: درباره

en: notice
fa: توجه

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
