PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: History
nl: Historie

en: Loop
nl: Lus

en: Share
nl: Delen

en: About
nl: Over

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: At least @a
nl: Tenminste @a

en: Node image style
nl: Node-afbeeldingsstijl

en: Node image style: @style
nl: Node afbeeldingsstijl: @style

en: Node image style: Original image
nl: Node afbeeldingsstijl: Originele afbeelding

en: Hide (do not display image)
nl: Verbergen (geen afbeelding weergeven)

en: Image style to use in the node.
nl: Afbeeldingsstijl die gebruikt moet worden in de node.

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a
