PhotoSwipe (8.x-2.6) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Focus
fi: Aktivointi

en: Settings
fi: Asetukset

en: History
fi: Historia

en: Loop
fi: Kierros

en: Share
fi: Jaa

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Custom caption
fi: Kustomoitu alue

en: About
fi: Tietoja

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: At least @a
fi: Vähintään @a

en: Node image style
fi: Solmun kuvatyyli

en: Node image style: @style
fi: Solmun kuvatyyli: @style

en: Node image style: Original image
fi: Solmun kuvatyyli: Alkuperäinen kuva

en: Entity title
fi: Entiteetin otsikko

en: Hide (do not display image)
fi: Piilota (älä näytä kuvaa)

en: Image style to use in the node.
fi: Solmussa käytettävä kuvatyyli.

en: Node image style: Hide
fi: Solmun kuvatyyli: Piilota

en: Custom (with tokens)
fi: Kustomoitu (korvauskuvioiden kanssa)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
fi: Korvauskuviotuen mahdollistamiseksi sinun on asennettava <a href="@token_url">token moduuli</a>.
