Quadstat (8.x-1.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (294 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Archive
uk: Архів

en: History
uk: Історія

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Attachment
uk: Долучення

en: Picture
uk: Зображення

en: Titles
uk: Заголовки

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Files
uk: Файли

en: Separator
uk: Розділювач

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Welcome
uk: Вітання

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: File ID
uk: ID файла

en: File MIME type
uk: MIME-тип файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Authored by
uk: Автор

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Desc
uk: Спад

en: Start
uk: Початок

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Rows
uk: Рядки

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Tab
uk: Вкладка

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Applications
uk: Програми

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Gender
uk: Стать

en: Authored on
uk: Створено

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Token
uk: Замінник

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Languages
uk: Мови

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Empty
uk: Порожньо

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Changed
uk: Змінено

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Next Page >
uk: Наступна сторінка >

en: < Previous Page
uk: < Попередня сторінка

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Grid
uk: Сітка

en: < Previous
uk: < Назад

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Space
uk: Пробіл

en: Application
uk: Програма

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Columns
uk: Колонки

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paste
uk: Вставити

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Tour
uk: Тур

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Comma
uk: Кома

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Education
uk: Освіта

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Marital status
uk: Сімейний стан

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: No front page content has been created yet.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Asc
uk: Зрост

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Industry
uk: Галузь

en: Master
uk: Головне

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Country codes
uk: Коди країн

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
uk: Знайдено частково завершену форму. Будь ласка, завершіть незаповнені частини.

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Website feedback
uk: Зворотний зв'язок вебсайту

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Recent comments.
uk: Останні коментарі.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: There are no custom blocks available.
uk: Власні блоки відсутні.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Back to form
uk: Назад до форми

en: Country names
uk: Назви країн

en: State codes
uk: Коди штатів

en: State names
uk: Назви штатів

en: State/Province codes
uk: Коди штатів/провінцій

en: State/Province names
uk: Назви штатів/провінцій

en: Sorry...This form is closed to new submissions.
uk: Вибачте... Ця форма закрита для нових надсилань.

en: No more submissions are permitted.
uk: Більше надсилань не дозволяється.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
uk: Понеділок: Понеділок
    Вівторок: Вівторок
    Середа: Середа
    Четвер: Четвер
    П’ятниця: П’ятниця
    Субота: Субота
    Неділя: Неділя

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PA: Pennsylvania
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PA: Пенсільванія
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Пенсільванія: Пенсильванія
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    'American Samoa': 'American Samoa'
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East': 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East'
    'Armed Forces Americas': 'Armed Forces Americas'
    'Armed Forces Pacific': 'Armed Forces Pacific'
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    'Federate States of Micronesia': 'Federate States of Micronesia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Guam: Guam
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    'Marshall Islands': 'Marshall Islands'
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    'Northern Mariana Islands': 'Northern Mariana Islands'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Palau: Palau
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Puerto Rico': 'Puerto Rico'
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    'Virgin Islands': 'Virgin Islands'
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    'Американське Самоа': 'Американське Самоа'
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'Збройні сили Північної та Південної Америки': 'Збройні сили Північної та Південної Америки'
    'Збройні сили Тихоокеанського регіону': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    'Федеративні Штати Мікронезії': 'Федеративні Штати Мікронезії'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гуам: Гуам
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    'Маршаллові острови': 'Маршаллові острови'
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    'Північні Маріанські острови': 'Північні Маріанські острови'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Палау: Палау
    Пенсільванія: Пенсильванія
    'Пуерто-Ріко': 'Пуерто-Ріко'
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    'Віргінські острови': 'Віргінські острови'
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Yes: Yes
    No: No
uk: Так: Так
    Ні: Ні

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
uk: Ця форма є конфіденційною. Щоб надіслати її необхідно <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">вийти</a>.

en: Likert: Agreement
uk: Likert: Погодження

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
uk: 1: Набагато гірше 
    2: Дещо гірше
    3: Приблизно так само
    4: Дещо краще
    5: Набагато краще

en: Likert: Comparison
uk: Likert: Порівняння

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
uk: 1: Зовсім не згоден
    2: Не згоден
    3: Байдуже
    4: Згоден
    5: Повністю згоден

en: Likert: Importance
uk: Likert: Важливість

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
uk: 1: Зовсім не важливо
    2: Дещо важливо
    3: Байдуже
    4: Важливо
    5: Дуже важливо

en: Likert: Satisfaction
uk: Likert: Задоволення

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
uk: 1: Дуже незадоволений
    2: Незадоволений
    3: Байдуже
    4: Задоволений
    5: Дуже задоволений

en: Likert: Ten Scale
uk: Likert: Десятибальна шкала

en: Likert: Would You
uk: Likert: Чи ви будете

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
uk: 1: Однозначно ні 
    2: Ймовірно ні 
    3: Не впевнений 
    4: Ймовірно так
    5: Однозначно так

en: Credit card codes
uk: Коди кредитних карток

en: Accounting/Finance: Accounting/Finance
    Advertising/Public Relations: Advertising/Public Relations
    Aerospace/Aviation: Aerospace/Aviation
    Arts/Entertainment/Publishing: Arts/Entertainment/Publishing
    Automotive: Automotive
    Banking/Mortgage: Banking/Mortgage
    Business Development: Business Development
    Business Opportunity: Business Opportunity
    Clerical/Administrative: Clerical/Administrative
    Construction/Facilities: Construction/Facilities
    Consumer Goods: Consumer Goods
    Customer Service: Customer Service
    Education/Training: Education/Training
    Energy/Utilities: Energy/Utilities
    Engineering: Engineering
    Government/Military: Government/Military
    Healthcare: Healthcare
    Hospitality/Travel: Hospitality/Travel
    Human Resources: Human Resources
    Installation/Maintenance: Installation/Maintenance
    Insurance: Insurance
    Internet: Internet
    Law Enforcement/Security: Law Enforcement/Security
    Legal: Legal
    Management/Executive: Management/Executive
    Manufacturing/Operations: Manufacturing/Operations
    Marketing: Marketing
    Non-Profit/Volunteer: Non-Profit/Volunteer
    Pharmaceutical/Biotech: Pharmaceutical/Biotech
    Professional Services: Professional Services
    Real Estate: Real Estate
    Restaurant/Food Service: Restaurant/Food Service
    Retail: Retail
    Sales: Sales
    Science/Research: Science/Research
    Skilled Labor: Skilled Labor
    Technology: Technology
    Telecommunications: Telecommunications
    Transportation/Logistics: Transportation/Logistics
uk: Бухгалтерський облік/Фінанси: Бухгалтерський облік/Фінанси
    Реклама/Зв’язки з громадськістю: Реклама/Зв’язки з громадськістю
    Аерокосмічна сфера/Авіація: Аерокосмічна сфера/Авіація
    Мистецтво/Розваги/Видавництво: Мистецтво/Розваги/Видавництво
    Автомобільна справа: Автомобільна справа
    Банківська справа/Іпотека: Банківська справа/Іпотека
    Розвиток бізнесу: Розвиток бізнесу
    Можливості для бізнесу: Можливості для бізнесу Канцелярська/Адміністративна: Канцелярська/Адміністративна
    Будівництво/Об’єкти: Будівництво/Об’єкти
    Товари народного споживання: Товари народного споживання
    Обслуговування клієнтів: Обслуговування клієнтів
    Освіта/Навчання: Освіта/Навчання
    Енергетика/комунальні послуги: Енергетика/комунальні послуги
    Інженерія: Інженерія
    Уряд/Військо: Уряд/Військо
    Охорона здоров’я: Охорона здоров’я
    Гостинність/Подорожі: Гостинність/Подорожі
    Людські ресурси: Людські ресурси
    Встановлення/Технічне обслуговування: Встановлення/Технічне обслуговування
    Страхування: Страхування
    Інтернет: Інтернет
    Правоохоронні органи/Безпека: Правоохоронні органи/Безпека
    Юриспруденція: Юриспруденція
    Менеджмент/Керівництво: Менеджмент/Керівництво
    Виробництво/Процеси: Виробництво/Процеси Маркетинг: Маркетинг
    Неприбуткова сфера/Волонтерство: Неприбуткова сфера/Волонтерство
    Фармакологія/Біотехнології: Фармакологія/Біотехнології
    Професійні послуги: Професійні послуги
    Нерухомість: Нерухомість
    Ресторан/Харчування: Ресторан/Харчування
    Роздрібна торгівля: Роздрібна торгівля:
    Продажі: Продажі
    Наука/Дослідження: Наука/Дослідження
    Кваліфікована праця: Кваліфікована праця
    Технології: Технології
    Телекомунікації: Телекомунікації
    Транспортування/Логістика: Транспортування/Логістика

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
uk: Неодружений: Неодружений
    Одружений: Одружений
    Розлучений: Розлучений
    Вдівець: Вдівець

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
uk: Січень: Січень
    Лютий: Лютий
    Березень: Березень
    Квітень: Квітень
    Травень: Травень
    Червень: Червень
    Липень: Липень
    Серпень: Серпень
    Вересень: Вересень
    Жовтень: Жовтень
    Листопад: Листопад
    Грудень: Грудень

en: Extra Small: Extra Small
    Small: Small
    Medium: Medium
    Large: Large
    Extra Large: Extra Large
uk: Дуже малий: Дуже малий
    Малий: Малий
    Середній: Середній
    Великий: Великий
    Дуже великий: Дуже великий

en: Employment status
uk: Зайнятість

en: 'Full Time': 'Full Time'
    'Part Time': 'Part Time'
    'Military': 'Military'
    Unemployed: Unemployed
    Retired: Retired
uk: 'Повний робочий день': 'Повний робочий день'
    'Неповний робочий день': 'Неповний робочий день' 'Військовий': 'Військовий'
    Безробітний: Безробітний
    Пенсіонер: Пенсіонер

en: Ethnicity
uk: Етнічна приналежність

en: Caucasian: Caucasian
    'Latino/Hispanic': 'Latino/Hispanic'
    'Middle Eastern': 'Middle Eastern'
    African: African
    Caribbean: Caribbean
    'South Asian': 'South Asian'
    'East Asian': 'East Asian'
    Mixed: Mixed
uk: Європеоїдний: Європеоїдний
    Латиноамериканський: Латиноамериканський
    Близькосхідний: Близькосхідний
    Африканський: Африканський
    Карибський: Карибський
    Південноазіатський: Південноазіатський
    Східноазіатський: Східноазіатський
    Змішаний: Змішаний

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
uk: Батьки: Батьки 
    Інші близькі родичі: Інші близькі родичі
    Брат/сестра: Брат/сестра
    Дитина: Дитина
    Друг: Друг

en: Likert: Quality
uk: Likert: Якість

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
uk: 1: Погано
    2: Задовільно
    3: Добре
    4: Дуже добре
    5: Відмінно

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо відобразити цю вебформу. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: New submission added to [webform:title].
uk: Нове надсилання додано до [webform:title].

en: Delete submission
uk: Видалити надсилання

en: This form has not yet been opened to submissions.
uk: Ця форма ще не відкрита для надсилання.

en: Star/Flag submission
uk: Поставити зірочку/позначку на надсилання

en: Unstar/unflag submission
uk: Зняти зірочку/позначку з надсилання
