Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Access
da: Adgang

en: Path
da: Sti

en: Text
da: Tekst

en: Theme
da: Tema

en: path
da: sti

en: Empty
da: Tom

en: configuration
da: konfiguration

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: custom
da: tilpasset

en: Entity type
da: Entity-type

en: Access settings
da: Tilgå indstillinger

en: - Default -
da: - Standard -

en: Display variant
da: Display-variant

en: No query allowed.
da: Ingen forespørgsel tilladt.
