Simple message (1.0.0-beta7) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Send
bs: Pošalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Apply
bs: Primjeni
