Slick Browser (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Bundle
gu: બંડલ
