Snippet Manager (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (48 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: String
hy: Տող

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Display variant
hy: Ցուցադրման տարբերակ

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:
