Snippet Manager (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Edit menu
af: Wysig item

en: Permission
af: Permissie

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
