Social Base (2.5.15) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Hidden
sr: Сакривено

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: User pictures in posts
sr: Корисничке слике у порукама

en: User pictures in comments
sr: Корисничке слике у коментарима

en: Status message
sr: Статусна порука

en: User verification status in comments
sr: Статус потврде корисника у коментарима

en: Logo settings
sr: Подешавање логоа
