Swagger UI Field Formatter (8.x-3.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: मनचाहिदो
