Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Reset to alphabetical
mn: Үсгийн дарааллаар дахин тохируулах
