Consultation Calendar (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Image
ast: Imaxe

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu
