Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
