XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Layout
vi: Bố cục

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Grid
vi: Lưới

en: About
vi: Giới thiệu
