XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Full
sv: Fullständig

en: Grid
sv: Rutnät

en: Classes
sv: Klasser

en: About
sv: Om

en: Fluid
sv: Flytande

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
