YG Construction - en to he translation catalogue (11 entries)

en: title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Email
he: דוא"ל

en: Navigation
he: ניווט

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: contact
he: יצירת קשר

en: twitter
he: טוויטר

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
