YG Construction - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: title
uk: назва

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: logo
uk: логотип

en: Email
uk: Електронна пошта

en: map
uk: карта

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: contact
uk: контакт

en: twitter
uk: твітер

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель

en: slider
uk: повзунок
